Opetuspisteet ja opettajien yhteystiedot

Koulun toimisto

PL 4507, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Orvokkitie 15, 01300 Vantaa

Aukioloajat: ma-pe klo 8.15-12.00 ja 13.00-16.00

kuvataidekoulu@vantaa.fi

Puhelinpalveluaika arkisin:
ma-pe klo 9.00-12.00 ja klo 13.00-14.30

Opettajat

Opettajien sähköpostiosoitteet ovat muodossa etunimi.sukunimi@eduvantaa.fi

Poikkeukselliset osoitteet: pjahola00@gmail.com, tomas.derita@eduvantaa.fi, aino.m.pulkkinen@eduvantaa.fi, sini.ar@icloud.com, fanny.hyrske@gmail.com

Opettajakunta

Ahola Paula (huom. katso osoite yllä)
Anttila-Rodriguez Sini (huom. katso osoite yllä)
De Rita Tomas (huom. katso osoite yllä)
Hyrske Fanny (huom. katso osoite yllä)
Leppälä Tuire
Martiskainen Riikka-Liina
Mäkelä-Saares Annamari
Niska Heli
Palmujoki Marja
Pulkkinen Aino (huom. katso osoite yllä)
Sakara Hanna
Semerdjiev Anna
Sorvali Kati
Wickholm Eija, kouluavustaja

Hallinto

Rehtori Juha Saari
043 825 3756
juha.saari@vantaa.fi

Johtava opettaja Marja Juutinen
050 312 1947
marja.juutinen@vantaa.fi

Oppilashallintosihteeri, oppilasasiat (ei laskut) ja kurssi-ilmoittautumiset
Riitta-Mari Laakkonen
043 8266 709
riittamari.laakkonen@vantaa.fi

Oppilashallintosihteeri Paula Kapanen, oppilasmaksut, talous- ja henkilöstöasiat
040 6429 089
paula.kapanen@vantaa.fi

Opetuspisteet

Opetuspisteisiin voi ottaa yhteyttä iltapäivisin ja iltaisin.

Aurinkokiven koulu
PL 2502, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Aurinkokivenkuja 1, 01700 Vantaa
043 826 9320

Kartanonkosken koulu
PL 8512, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite:Tilkuntie 5, 01520 Vantaa
040 838 0780

Kulttuurikeskus Orvokki
PL 4507, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Orvokkitie 15
01300 Vantaa
043 825 4076

Lumo
PL 6512, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Urpiaisentie 14, 01450 Vantaa
040 524 6540

Myyrmäkitalo
PL 2575, 01030 Vantaan kaupunki
Käyntiosoite: Paalutori 3, 01600 Vantaa
0400 438 521

Ajankohtaista